Czy tworzysz strony internetowe na WordPress komercyjnie, czy prowadzisz bloga, a może dopiero zaczynasz przygodę z tym CMS-em tak czy inaczej musisz odwiedzić WordCampa. Impreza z roku na rok, powiększa liczbę uczestników i nie ma się co dziwić jeżeli uczestnicy dostają solidną porcję wiedzy.

Uczestnicy mieli możliwość wyboru prelekcji według poszukiwanej wiedzy. Równolegle odbywały się warsztaty, prelekcje ogólne oraz te skierowane dla programistów. Przez dwa dni jednym zdaniem: działo się!

To nie przypadek, że tegoroczny WordCamp zgromadził blisko 350 uczesników. To ogromny sukces ogranizatorów jednak to tak naprawdę garstka osób, które nacodzień pracują z tym CMS. My wybraliśmy drogę programistów w sali C odbywały się prelekcje z między innymi z tworzenia poprawnych kopii zapasowych czy wprowadzanie do Reacta.

Czy warto? WordCamp to naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy dzięki czemu zwyczajnie przyswajamy nowe trendy, zaczynamy tworzyć lepsze strony. Okej… może to nie takie proste. Jednak wiemy jaką drogę obrać zostaje tylko otworzyć google i brnąć dalej w temat.

Za rok Poznań my nie mogę się doczekać. Być może dołączymy do Contribution Day. Gdy pojawią się pierwsze bilety kupujemy! Takiego wydarzenia nie można przegapić oczywiście jeżeli tylko jest się głodnym wiedzy 😉

Kategorie: Wordpress

Adrian Waśko

Webdeveloper, pracujący głównie w CMS WordPress. W wolnych chwilach tworzy projekty web of things.