Chcesz stronę internetową wpisujesz w Google „Zlecę wykonanie strony internetowej” – znajdujesz naszą stronę. Świetnie! Znamy się na tworzeniu stron internetowych, sklepów, zakładamy domeny, hosting, konta pocztowe, a to wszystko w przystępnych cenach!

Strona internetowa w dzisiejszych czasach to swego rodzaju standard, jeżeli chodzi o obecność w internecie. Pomimo wielu innych możliwości jak profil firmowy na Facebooku, Instagramie, czy wizytówka Google tylko strona internetowa daje praktycznie nieograniczone możliwości, a co najważniejsze spina w jedną całość wszystkie pozostałe źródła dotarcia do klienta. Jednak wykonanie strony internetowej nie jest najprostszym zadaniem, a nawet zlecenie takiego zadania nie zawsze jest proste. Dlaczego? Po wpisaniu „wykonawca strony internetowe”, „zlecę wykonanie strony internetowej” dostaniemy dziesiątki, a nawet setki firm, które takie zlecenie mogą wykonać, ceny zaczynają się od 1000zł a kończą… 5000, 10 000, 100 000… górna granica tak naprawdę nie istnieje.

Początek — dobry serwis hostingowy oraz domena

Niezależnie czy wykonasz stronę internetową sam, czy będziesz zlecać to dla agencji warto zadbać o dwie podstawowe rzeczy, czyli hosting i domenę. Hosting — jest to miejsce, gdzie przechowywana jest strona. Coś w rodzaju wirtualnego garażu. Domena – można porównać do adresu, nie zawiera co prawda kodu pocztowego, ulicy i nazwy miejscowości, ale podobnie sprawia, że wszyscy potrafią znaleźć to miejsce. Domena składa się z nazwy oraz rozszerzenia (np. .pl, .com) dla domeny Google.com nazwą jest Google, a rozszerzeniem .com. Nazwa może być dowolna (litery, cyfry, niektóre znaki specjalne), zaś rozszerzenia są z góry narzucone. Dlaczego warto zadbać o to samemu? Spowodowane jest to faktem, że jeżeli ktoś to zrobi za nas może zarejestrować to na siebie, bądź nie udostępnić nam wszystkich danych. Opłaty za domenę (koszt około 50zł za .pl oraz hostingu od 50zł do 200zł na start) mogą być zawyżane.

Treści na stronie – content is king!

Podobnie jak z hostingiem i domeną o materiały na stronę możemy zadbać wcześniej. Potrzebne są z pewnością treści takie jak o nas, oferta, referencje, realizacje. Bardzo często, gdy się tworzy pierwszą stronę wydaje się, że takie teksty napisać jest łatwo wystarczy parę zdań! Nie do końca. Wyszukiwarka Google, która tak naprawdę kieruje klientów na naszą stronę, wymaga wyczerpujących wartościowych treści. Chcesz więcej klientów przyciągnąć na swoją stronę stwórz atrakcyjne treści!

Nasza oferta:

  • strony internetowe
  • sklepy internetowe
  • opieka nad serwisem
  • projekty graficzne
  • social media

i wiele innych…

Masz nietypowy projekt? Napisz do nas! Bezpłatnie wycenimy Twój projekt.